Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Create
uk: Створити

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Option
uk: Параметр

en: Key
uk: Ключ

en: Style
uk: Стиль

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: pixels
uk: пікселів

en: Responsive style
uk: Адаптивний стиль
