Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Enabled
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Create
vi: Tạo

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Key
vi: Khóa

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: pixels
vi: điểm ảnh
