Mautic Integration (8.x-1.10) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: About
fi: Tietoja

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Uses
fi: Käyttää

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
fi: Säädä seuranta-asetuksiasi saadaksesi sisäpiirin tietoa sivustosi liikenteestä ja markkinoinnin tehokkuudesta.
