Mautic Integration (8.x-1.11) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: About
is: Um
