Mautic Integration (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: About
nl: Over

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's
