Mautic Integration (8.x-1.12) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Statistics
uk: Статистика

en: Visibility
uk: Видимість

en: About
uk: Про модуль

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Uses
uk: Використання

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
uk: Налаштування відстеження поведінки заради оцінки трафіку на веб-сайті та ефективності різних маркетингових заходів.

en: Enable the module
uk: Увімкнути модуль
