Mautic Integration (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
