Mautic Integration (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: About
sq: Informacione
