Mautic Integration (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: About
pl: O stronie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Uses
pl: Używa

en: The URL is not valid.
pl: URL jest nieprawidłowy.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
pl: Konfigurowanie zachowania śledzenia do uzyskania wglądu w ruch witryny i efektywność marketingową.
