Mautic Integration (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: About
tr: Hakkında

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Uses
tr: Kullanım

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
