Mautic Integration (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
