Mautic Integration (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: About
ps: په اړه
