Mautic Integration (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
