Mautic Integration (8.x-1.13) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol
