Mautic Integration (8.x-1.13) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
