Mautic Integration (8.x-1.13) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Statistics
th: สถิติ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
