Mautic API (2.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
