Mautic API (2.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta
