Mautic API (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine
