Mautic API (2.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Machine name
hu: Programok által használt név
