Mautic API (2.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Username
ja: ユーザー名

en: Description
ja: 説明

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: HTTP Basic Authentication
ja: Basic認証
