Mautic API (2.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы
