Mautic API (2.0.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ
