Mautic API (2.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം
