Mautic API (2.0.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Machine name
ro: Numele mașinii
