Mautic API (2.0.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація
