Mautic API (2.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Instructions
da: Vejledning

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Machine name
da: Internt navn
