Mautic API (2.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση
