Mautic API (2.0.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Machine name
he: שם מכונה
