Mautic API (2.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: Machine name
id: Nama mesin

en: HTTP Basic Authentication
id: Otentikasi Dasar HTTP
