Mautic API (2.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
