Mautic API (2.0.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
