Mautic API (2.0.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
