Mautic API (2.0.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ
