Mautic API (2.0.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Site URL
pl: URL strony

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Secret
pl: Sekret
