Mautic API (2.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: شرح

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
