Mautic API (2.0.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Machine name
sk: Strojový názov
