Mautic API (2.0.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Secret
sv: Hemlighet
