Mautic API (2.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие
