Mautic API (2.0.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
