Mautic API (2.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
