Mautic API (2.0.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Source URL
es: URL de origen

en: Public Key
es: Clave pública

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Unknown error
es: Error desconocido

en: Secret Key
es: Clave secreta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Authentication type
es: Tipo de autentificación

en: HTTP Basic Authentication
es: Identificación HTTP básica
