Mautic API (2.0.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi
