Mautic API (2.0.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Machine name
gl: Nome de sistema
