Mautic API (2.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
