Mautic API (2.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس
