Mautic API (2.0.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
