Mautic API (2.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
