Mautic API (2.0.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند
