Mautic API (2.0.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
